Το πρόγραμμα της κατηγορίας League της ΕΠΣ Καβάλας για την σαιζόν 2014-2015

27 Αυγούστου 201410:15

1ος όμιλος

1η αγωνιστική

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Θεαγένης

Αναγέννηση Λιμεναρίων-10   ΠΑΟΚ Καβάλας

Κεραμωτή-Κεραυνός Πέρνης

Νέστος Χρυσούπολης-ΑΕ Καβάλας

Δόξα Θεολόγου-Απόλλων Χρυσοχωρίου

2η αγωνιστική

Θεαγένης-Κεραμωτή

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

ΑΕ Καβάλας-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Κεραυνός Πέρνης-Δόξα Θεολόγου

ΠΑΟΚ Καβάλας-Νέστος Χρυσούπολης

3η αγωνιστική

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Κεραμωτή

Νέστος Χρυσούπολης  -Αναγέννηση Λιμεναρίων

Δόξα Θεολόγου-Θεαγένης

Απόλλων Χρυσοχωρίου-ΠΑΟΚ Καβάλας

ΑΕ Καβάλας-Κεραυνός Πέρνης

4η αγωνιστική

Θεαγένης -ΑΕ Καβάλας

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Κεραμωτή- Δόξα Θεολόγου

Νέστος Χρυσούπολης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

ΠΑΟΚ Καβάλας-Κεραυνός Πέρνης

5η αγωνιστική

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Δόξα Θεολόγου

Θεαγένης -ΠΑΟΚ Καβάλας

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Καβάλας-Κεραμωτή

Κεραυνός Πέρνης-Αναγέννηση Λιμεναρίων

6η αγωνιστική

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Θεαγένης

Κεραμωτή-ΠΑΟΚ Καβάλας

Νέστος Χρυσούπολης-Κεραυνός Πέρνης

Δόξα Θεολόγου-ΑΕ Καβάλας

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

7η αγωνιστική

Θεαγένης -Νέστος Χρυσούπολης

Κεραμωτή-Αναγέννηση Λιμεναρίων

ΑΕ Καβάλας-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Κεραυνός Πέρνης-Απόλλων Χρυσοχωρίου

ΠΑΟΚ Καβάλας-Δόξα Θεολόγου

8η αγωνιστική

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Κεραυνός Πέρνης

Νέστος Χρυσούπολης  -Κεραμωτή

Δόξα Θεολόγου-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Θεαγένης

ΠΑΟΚ Καβάλας-ΑΕ Καβάλας

9η αγωνιστική

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-ΠΑΟΚ Καβάλας

Αναγέννηση Λιμεναρίων-ΑΕ Καβάλας

Κεραμωτή-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Δόξα Θεολόγου-Νέστος Χρυσούπολης

Κεραυνός Πέρνης-Θεαγένης

10η αγωνιστική

Θεαγένης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

ΠΑΟΚ Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Κεραυνός Πέρνης-Κεραμωτή

ΑΕ Καβάλας-Νέστος Χρυσούπολης

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Δόξα Θεολόγου

11η αγωνιστική

Κεραμωτή-Θεαγένης

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Απόλλων Χρυσοχωρίου-ΑΕ Καβάλας

Δόξα Θεολόγου-Κεραυνός Πέρνης

Νέστος Χρυσούπολης-ΠΑΟΚ Καβάλας

12η αγωνιστική

Κεραμωτή-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Νέστος Χρυσούπολης

Θεαγένης -Δόξα Θεολόγου

ΠΑΟΚ Καβάλας-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Κεραυνός Πέρνης-ΑΕ Καβάλας

13η αγωνιστική

ΑΕ Καβάλας-Θεαγένης

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Δόξα Θεολόγου-Κεραμωτή

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Νέστος Χρυσούπολης

Κεραυνός Πέρνης-ΠΑΟΚ Καβάλας

14η αγωνιστική

Δόξα Θεολόγου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

ΠΑΟΚ Καβάλας-Θεαγένης

Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Κεραμωτή-ΑΕ Καβάλας

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Κεραυνός Πέρνης

15η αγωνιστική

Θεαγένης-Αναγέννηση Λιμεναρίων

ΠΑΟΚ Καβάλας-Κεραμωτή

Κεραυνός Πέρνης-Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Καβάλας-Δόξα Θεολόγου

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Απόλλων Χρυσοχωρίου

16η αγωνιστική

Νέστος Χρυσούπολης-Θεαγένης

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Κεραμωτή

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-ΑΕ Καβάλας

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Κεραυνός Πέρνης

Δόξα Θεολόγου-ΠΑΟΚ Καβάλας

17η αγωνιστική

Κεραυνός Πέρνης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Κεραμωτή-Νέστος Χρυσούπολης

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Δόξα Θεολόγου

Θεαγένης -Απόλλων Χρυσοχωρίου

ΑΕ Καβάλας-ΠΑΟΚ Καβάλας

18η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Καβάλας-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

ΑΕ Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Κεραμωτή

Νέστος Χρυσούπολης  -Δόξα Θεολόγου

Θεαγένης-Κεραυνός Πέρνης

2ος όμιλος

1η αγωνιστική

Αετός Ορφανού-Ηρακλής Καβάλας

ΑΕ Πιερέων 2004-ΑΣ Παγγαίο

Μακεδονικός Αμισιανών-Ολυμπιακός Καβάλας

Βρασίδας Ν. Περάμου-Κεραυνός Κρηνίδων

Μ.Α. Αντιφιλίππων-Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου

2η αγωνιστική

Ηρακλής Καβάλας-Μακεδονικός Αμισιανών

ΑΕ Πιερέων 2004-Αετός Ορφανού

Κεραυνός Κρηνίδων-Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου

Ολυμπιακός Καβάλας-Μ.Α. Αντιφιλίππων

ΑΣ Παγγαίο-Βρασίδας Ν. Περάμου

3η αγωνιστική

Αετός Ορφανού-Μακεδονικός Αμισιανών

Βρασίδας Ν. Περάμου-ΑΕ Πιερέων 2004

Μ.Α. Αντιφιλίππων-Ηρακλής Καβάλας

Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου-ΑΣ Παγγαίο

Κεραυνός Κρηνίδων-Ολυμπιακός Καβάλας

4η αγωνιστική

Ηρακλής Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων

ΑΕ Πιερέων 2004-Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου

Μακεδονικός Αμισιανών-Μ.Α. Αντιφιλίππων

Βρασίδας Ν. Περάμου-Αετός Ορφανού

ΑΣ Παγγαίο-Ολυμπιακός Καβάλας

5η αγωνιστική

Αετός Ορφανού-Μ.Α. Αντιφιλίππων

Ηρακλής Καβάλας-ΑΣ Παγγαίο

Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου-Βρασίδας Ν. Περάμου

Κεραυνός Κρηνίδων-Μακεδονικός Αμισιανών

Ολυμπιακός Καβάλας-ΑΕ Πιερέων 2004

6η αγωνιστική

ΑΕ Πιερέων 2004-Ηρακλής Καβάλας

Μακεδονικός Αμισιανών-ΑΣ Παγγαίο

Βρασίδας Ν. Περάμου-Ολυμπιακός Καβάλας

Μ.Α. Αντιφιλίππων-Κεραυνός Κρηνίδων

Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου-Αετός Ορφανού

7η αγωνιστική

Ηρακλής Καβάλας-Βρασίδας Ν. Περάμου

Μακεδονικός Αμισιανών-ΑΕ Πιερέων 2004

Κεραυνός Κρηνίδων-    Αετός Ορφανού

Ολυμπιακός Καβάλας-Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου

ΑΣ Παγγαίο-Μ.Α. Αντιφιλίππων 

8η αγωνιστική

Αετός Ορφανού-Ολυμπιακός Καβάλας

Βρασίδας Ν. Περάμου-Μακεδονικός Αμισιανών

Μ.Α. Αντιφιλίππων-ΑΕ Πιερέων 2004

Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου-Ηρακλής Καβάλας

ΑΣ Παγγαίο-Κεραυνός Κρηνίδων

9η αγωνιστική

Αετός Ορφανού-ΑΣ Παγγαίο

ΑΕ Πιερέων 2004-Κεραυνός Κρηνίδων

Μακεδονικός Αμισιανών-Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου

Μ.Α. Αντιφιλίππων-Βρασίδας Ν. Περάμου

Ολυμπιακός Καβάλας-Ηρακλής Καβάλας

10η αγωνιστική

Ηρακλής Καβάλας-Αετός Ορφανού

ΑΣ Παγγαίο-ΑΕ Πιερέων 2004

Ολυμπιακός Καβάλας-Μακεδονικός Αμισιανών

Κεραυνός Κρηνίδων-Βρασίδας Ν. Περάμου

Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου-Μ.Α. Αντιφιλίππων

11η αγωνιστική

Μακεδονικός Αμισιανών-Ηρακλής Καβάλας

Αετός Ορφανού-ΑΕ Πιερέων 2004

Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου-Κεραυνός Κρηνίδων

Μ.Α. Αντιφιλίππων-Ολυμπιακός Καβάλας

Βρασίδας Ν. Περάμου-ΑΣ Παγγαίο

12η αγωνιστική

Μακεδονικός Αμισιανών-Αετός Ορφανού

ΑΕ Πιερέων 2004-Βρασίδας Ν. Περάμου

Ηρακλής Καβάλας-Μ.Α. Αντιφιλίππων

ΑΣ Παγγαίο-Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου

Ολυμπιακός Καβάλας-Κεραυνός Κρηνίδων

13η αγωνιστική

Κεραυνός Κρηνίδων-Ηρακλής Καβάλας

Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου-ΑΕ Πιερέων 2004

Μ.Α. Αντιφιλίππων-Μακεδονικός Αμισιανών

Αετός Ορφανού-Βρασίδας Ν. Περάμου

Ολυμπιακός Καβάλας-ΑΣ Παγγαίο

14η αγωνιστική

Μ.Α. Αντιφιλίππων-Αετός Ορφανού

ΑΣ Παγγαίο-Ηρακλής Καβάλας

Βρασίδας Ν. Περάμου-Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου

Μακεδονικός Αμισιανών-Κεραυνός Κρηνίδων

ΑΕ Πιερέων 2004-Ολυμπιακός Καβάλας

15η αγωνιστική

Ηρακλής Καβάλας-ΑΕ Πιερέων 2004

ΑΣ Παγγαίο-Μακεδονικός Αμισιανών

Ολυμπιακός Καβάλας-Βρασίδας Ν. Περάμου

Κεραυνός Κρηνίδων-Μ.Α. Αντιφιλίππων

Αετός Ορφανού-Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου

16η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου-Ηρακλής Καβάλας

ΑΕ Πιερέων 2004-Μακεδονικός Αμισιανών

Αετός Ορφανού-Κεραυνός Κρηνίδων

Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου-Ολυμπιακός Καβάλας

Μ.Α. Αντιφιλίππων-ΑΣ Παγγαίο

17η αγωνιστική

Ολυμπιακός Καβάλας   -Αετός Ορφανού

Μακεδονικός Αμισιανών- Βρασίδας Ν. Περάμου

ΑΕ Πιερέων 2004-Μ.Α. Αντιφιλίππων

Ηρακλής Καβάλας-Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου

Κεραυνός Κρηνίδων-ΑΣ Παγγαίο

18η αγωνιστική

ΑΣ Παγγαίο-Αετός Ορφανού

Κεραυνός Κρηνίδων-ΑΕ Πιερέων 2004

Ν.Ηρακλής Μυρτοφύτου-Μακεδονικός Αμισιανών

Βρασίδας Ν. Περάμου-Μ.Α. Αντιφιλίππων

Ηρακλής Καβάλας-Ολυμπιακός Καβάλας

Αρθρογράφος

mm
Τμήμα Ειδήσεων Hellas Press Media
Η Hellas Press Media είναι το πρώτο ενημερωτικό Δίκτυο που δημιουργήθηκε στην Ελλάδα. Αν θέλετε να ενταχθείτε στο Δίκτυο επικοινωνήστε στο [email protected]